Sahara Car - zabawki zarobkowe bujane na monety

JB Harry
zabawki bujane na monety


Ustowo 40 B
70-001 SZCZECIN
POLAND

+
48 506 536416
+48 602 314 314

jbharry@onet.pl    biuro@jbharry.pl


 

 

NOWOŚCI
zabawki-na-monety->Helikopter HARRY
powrót

Długość   225 cm
Szerokość   122 cm
Wysokość   152 cm
Max. wysokość   152 cm
Masa   162 kg
       

 

Opis zabawki: Jest to największa zabawka jaką do tej pory wyprodukowaliśmy. Zabawka przedstawia samochód terenowy, taki do ścigania się po piasku. Jej wielkość robi wrażenie i z daleka przyciąga dzieciaki. Ale na to składa się całość wykonania i konstrukcji. Wypada powiedzieć, że oświetlenie przednie to naturalnej wielkości chromowane reflektory halogenowe, które z przodu zabawki wmontowane są w obrurowanie wykonane z polerowanej stali nierdzewnej.

Z tej samej stali nierdzewnej zrobione są boczne uchwyty przy wejściach kabiny oraz duży booster za siedzeniami pasażerów. Te elementy są solidnie zespolone z konstrukcją i bardzo mocne. Bardzo ładnie prezentuje się tył zabawki w którym wyróżniają się dwie chromowane rury wydechowe i bogate duże oświetlenie. Na oświetlenie z tyłu składają się cztery duże wielopunktowe lampy.

Całości dopełniają potężne szerokie koła z zaznaczonym bieżnikiem. Ważnym elementem jest sama kabina, która może swobodnie pomieścić dwójkę dzieci a nawet osobę dorosłą. Kabina wyposażona jest w dwie kierownice, przyciski dźwiękowe i oświetlenie. Dźwięki naturalnie oddają pracę silnika sportowego samochodu i sygnału klaksonu.

Do tak dużej zabawki zastosowaliśmy także odpowiednio mocny i niezawodny napęd. Jest to konstrukcja bezobsługowa, oparta na wielu samosmarnych łożyskach. To gwarantuje długą, bezawaryjną pracę. Kolorystyka zabawki składa się z czerwieni jako głównego koloru nadwozia, niebieskiego wnętrza kabiny i koloru pomarańczowego podwozia. Samo nadwozie jest także interesujące. Całość wraz z elementami z polerowanej stali nierdzewnej i oświetleniem powoduje że zabawka jest atrakcyjna dla dzieci i także podoba się starszym.
Firma JB Harry istnieje na rynku zabawek zarobkowych od 1988 roku. Naszą silną stroną jest doświadczenie i profesjonalizm.
Dotychczas wyprodukowaliśmy ponad 7000 sztuk zabawek.

Zajmujemy się również serwisowaniem naszych produktów.

do góry

JB Harry
zabawki bujane na monety

70-001 SZCZECIN, USTOWO 40, POLAND

+48
506 536 416
+48
602 314 314
 Polski Fundusz Rozwoju
    

bujające zabawki zarobkowe-zabawki na monety-producent zabawek bujanych-zabawki zarobkowe na monety-automaty bujaki dla dzieci