Informacje techniczne o zarobkowych zabawkach bujanych na monety - JB Harry

JB Harry
zabawki bujane na monety


Ustowo 40 B
70-001 SZCZECIN
POLAND

+
48 506 536416
+48 602 314 314

jbharry@onet.pl    biuro@jbharry.pl


 

 

NOWOŚCI
zabawki-na-monety->Helikopter HARRY
SERWIS
Wszystkie modele naszych zabawek są wyposażone we wrzutniki monet mechaniczne lub elektroniczne. Należy pamiętać, że prawidłowa praca zabawki, zależy od okresowego przeglądu wrzutnika ze względu na mogące się tam znaleźć zanieczyszczenia.
WRZUTNIKI
Wszystkie zabawki są zaopatrzone w funkcjonalne wrzutniki, które:
- po zaprogramowaniu akceptują każdą walutę,
- akceptują dowolne żetony.
SILNIK
Jednofazowy, praktycznie bezobsługowy, 220 lub 110V (wersja amerykańska).
BEZPIECZEŃSTWO
To nasza filozofia. Wszystkie modele są przetestowane i mają certyfikat bezpieczeństwa CE. Napięcie do zasilania kabiny jest bezpieczne wynosi 12 V. Zastosowano również inne urządzenia zabezpieczające zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.
ZUŻYCIE ENERGII
Zabawki J.B. HARRY są bardzo oszczędne, mogą być zasilane ze zwykłego gniazdka 220 lub 110 V (długość kabla ok. 3 m). Pobór mocy to tylko 250 Watt.
DZIAŁANIE
Po wrzuceniu monety/żetonu, zabawka startuje automatycznie i zatrzymuje się po określonym czasie. Czas działania, efekty dźwiękowe oraz świetlne mogą być łatwo nastawialne w skrzynce regulacyjnej (np. czas działania od 1 do 3 min).
WYPOSAŻENIE
Zależnie od modelu, zabawki są zaopatrzone w migające światła, manetki z przyciskami zmieniającymi efekty dźwiękowe, co dodatkowo uatrakcyjnia jazdę.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
- licznik do zliczania ilości wrzuconych monet,
- blokada kasy,
- wózek do transportu.
W naszych zabawkach montujemy układy dźwiękowe nowego typu (dźwięk digitizowany).
REALIZACJA I PŁATNOŚCI
Po złożeniu u nas zamówienia, klient dokonuje wyboru koloru zabawki, ewentualnie dodatkowego wyposażenia. Klient odbiera produkt w ustalonym terminie osobiście lub towar zostanie wysłany na jego życzenie przez firmę kurierską. Przed odebraniem towaru, należności za towar powinny być zrealizowane na naszym koncie bankowym. Dla klientów kupujących jednorazowo od 4 sztuk zabawek zapewniamy dostarczenie ich do miejsca zamieszkania klienta - dotyczy to tylko odbiorców krajowych.
GWARANCJA
Udzielamy 12 - miesięcznej gwarancji na nasze wyroby, która nie obejmuje: skutków niewłaściwego użytkowania, transportu lub zniszczeń na skutek wandalizmu.Firma JB Harry istnieje na rynku zabawek zarobkowych od 1988 roku. Naszą silną stroną jest doświadczenie i profesjonalizm.
Dotychczas wyprodukowaliśmy ponad 7000 sztuk zabawek.

Zajmujemy się również serwisowaniem naszych produktów.

do góry

JB Harry
zabawki bujane na monety

70-001 SZCZECIN, USTOWO 40, POLAND

+48
506 536 416
+48
602 314 314
 Polski Fundusz Rozwoju
    

bujające zabawki zarobkowe-zabawki na monety-producent zabawek bujanych-zabawki zarobkowe na monety-automaty bujaki dla dzieci